מה לשים לכם בסרטון?

לחצו על הכפתור של השירות ונספר לכם כל מה שצריך לדעת

סרטוני תדמית לעסק שלך

תנו לעסק שלכם לספר את הסיפור שלו.
סרטון תדמית מעניק לעסק שלכם את הכוח להציג את עצמו בצורה יעילה ובלתי נשכחת בעולם המקוון, ולעצב את התדמית של המותג שלכם בקרב קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים. באמצעות הסרטון, תוכלו לשדר את המסרים העומדים מאחורי המותג, ולהציג ללקוחות העתידיים את התכונות הייחודיות והטובות של המוצרים או השירותים שלכם באופן מרשים ומשכנע.

פרה פרודקשן

(שלב טרום הפקה Pre-Production )

אנחנו מתחילים לאפיין לעומק את הצורך שלכם, ואיך הכי נכון לספר את הסיפור שלכם כדי להשיג את התוצאות הרצויות. אנחנו צוללים לתוך הבעיה ויוצאים עם פתרון מדוייק, ממוקד וברור, משם ממשיכים לכתיבת התסריט.
אנחנו מתחשבים בפלטפורמה שבא הסרטון יצא לאור (טיקטוק, אינסטגרם, פייסבוק או כל מקום אחר) ובמסע הלקוח, כדי לכתוב את התסריט הכי מדוייק שיש. בנוסף, כלול התכנון הטכני והלוגיסטי כגון בחירת מקום הצילום, ציוד הצילום, וכל הנדרש עבור הצילום במקום המתאים.

פרו דקשן

(שלב ההפקה- Production )

בשלב זה מתבצע הצילום הפיזי של הווידאו, כולל השגת הפריימים, הצליל וכל החומרים הנדרשים לייצור הווידאו. אנחנו מקפידים מאוד על הצילום המקצועי ביותר, כולל אור וסאונד, בימוי, שתומך ביישנים, מקפידים על התסריט ועמידה בלו"ז שתכננו. יחד עם כל המקצועיות האווירה חשובה לנו מאוד! חושב לנו להנות ועוד יותר שאתם תהנו!
אז השירות שלנו מגיע תמיד עם המון צחוק ואווירה נעימה.

פוסט פרודקשן

(שלב לאחר הפקה Post-Production)

אנחנו מסדרים את הוידאו והסאונד, מוסיפים אפקטים לפי הצורך, מוזיקה וסאונד אפקט (סאונד הוא כלי חזק מאוד בהעברת מסרים). מוסיפים את הכותרות עם האפקט הנכון, לוגו או איורים אם זה רלוונטי לסרטון והכל בשפה הגרפית של המותג שלכם!
כאן יש לכם שני סבבים של תיקונים שמבוצעים עם תוכנה ייעודית
(לא סתם אקסל, משהו רציני של הוליווד)
ככה אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים ויחד אנחנו משיגים את התוצר המושלם עבורכם.

מקבלים אוסקר

(כאילו, לא באמת אבל זה ממש כמו כי עולים לאוויר!!! )

 בזכות הוידאו החדש, תוכלו להגדיל את הקהל היעד שלכם ולהשיג את התדמית המבוקשת שחלמתם עליה.

עכשיו הגיע החלק שחיכתם לו, לעלות לאוויר! זה מרגש ברמות אבל לפעמים יכול להיות מאתגר מאוד.אנחנו לא משאירים אתכם לבד, נעזור לכם לעלות את הוידאו שלכם בצורה הנכונה ביותר ואם תרצו נעשה את זה בשבילכם. אנחנו רוצים שתגדלו ותצמחו! זה מה שמרגש אותנו! זאת המטרה שלנו.

מוכנים לספר את הסיפור שלכם לכל העולם?

סרטונים לרשתות חברתיות

בעולם המודרני הרשתות החברתיות הפכו לכלי חשוב לקידום עסקים וגיוס לקוחות חדשים. סרטוני וידאו מהווים חלק מרכזי בפלטפורמה זו, משום שהם תופסים את תשומת ליבו של הצופה, ומציגים באופן ברור את המסרים המיועדים לקהל היעד, תוך שהם מספרים סיפור המעורר עניין ורגש. יש בכוחם לגרום למשתמשים לפנות לעסק, להתעניין במוצרים והשירותים שהוצעו ובסופו של דבר, לבצע רכישות. בשורה התחתונה, סרטוני וידאו איכותיים ומעניינים ברשתות החברתיות משפיעים על התדמית והמוניטין של העסק, ומגדילים את מספר הלקוחות והמכירות.

רוצים להגדיל את החשיפה ברשתות החברתיות?

סרטוני שיווק ומכירה

בסרטון מסוג זה עושים זום אין לפרק מסוים בנרטיב העסקי שלכם.
סרטוני שיווק ומכירה הם כלי חשוב ביותר להצגה או קידום של מוצרים ושירותים ספציפיים של העסק. למשל השקת מוצר חדש, מכירת שירות ייחודי, גיוס עובדים, קליפ לאמנים, טיזר לקראת אירוע ועוד.

סרטונים שמרגשים את הצופים והופכים אותם ללקוחות

רוצים לעשות סצינה?! מעולה דברו איתנו!

unnamed רוצים להתייעץ? דברו איתנו!
054-648-1289

unnamed רוצים להתייעץ?
שלחו וואטסאפ

© כל הזכויות שמורות לליאור מילול